Bezproblemowe zwroty
Darmowa dostawa od 99 zł
Polskie produkty

Zwroty i wymiany

Zwrot

Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzona przez produkt niebezpieczny (Dz.U. Nr 22, poz. 271) Konsument może odstąpić od umowy bez podania przyczyny, składając w terminie 14 dni od dnia wydania towaru stosowne oświadczenie na piśmie. Do zachowania powyższego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.

W przypadku skorzystania przez Klienta z prawa odstąpienia od umowy zakupiony towar należy odesłać niezwłocznie jednak nie później niż w ciągu 14 dni od daty jego odebrania. Zwracane produkty oraz dołączone akcesoria nie mogą nosić śladów użytkowania i powinny posiadać oryginalne, nieuszkodzone opakowania.

W przypadku odstąpienia od umowy produkty oraz załączone do zamówienia dokumenty należy odesłać na adres: holeksa.com Grażyna Holeksa, Brzuśnik 188, 34-382 Brzuśnik

Ważne:

Sklep nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszty związane z odesłaniem produktów w przypadku odstąpienia od umowy pokrywa Klient.

Do pobrania: Oświadzenie o odstąpieniu od umowy

Wymiana

Klient może wymienić zakupiony towar w terminie do 14 dni od daty zakupu jeśli nie posiada on żadnych śladów użytkowania oraz posiada oryginalne metki producenta. Szczegóły prosimy ustalać kontaktując się z Biurem Obsługi Klienta – biuro@sukienki.pl

W przypadku gdy nowo zamawiany towar jest:

Koszty związane z transportem w przypadku wymiany towaru ponosi Klient.